הרכבת מדפים

זהו אחד מהשירותים שאנו מציעים במסגרת התיקונים לבית . שירות זה מגיע לשימוש כאשר קונים מדפים חדשים לתליה והרכבה אך מסתבכים וזקוקים לעזרה. אם ברצונכם לתלות את המדף במינימום נזק לקיר ושהוא יחזיק מעמד להרבה זמן מבלי להתנדנד או להישבר תוכלו לפנות אלינו. הרכבת מדף בצורה ובדרך לא נכונה עלולה לגרום לנזק שכן באם לא חיזקתם את הברגים נכונה או תליתם את המדף בגובה לא נכון או בקיר הלא נכון תוכלו לגרום נזק לקיר או לחפץ המונח על המדף.

 

לאיזה סוג מדפים השירות מתאים ?

מדפים קטנים וגדולים, מדפים להרכבה עצמית מאיקאה או הום סנטר, מדפי כוורות גדולות לתלייה או הרכבה וכל סוג אחר של מדף. אנו נדאג לבוא ולהרכיב אותו במיקום המבוקש בגובה הנדרש ובצורה הישרה והחזקה ביותר.

כשאר מרכיבים ותולים מדף יש לזכור לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים : בטיחות, משקל, גובה ומטרת המדף. כל אלו באים בחשבון בתליית המדף – מטרת התליה היא על מנת שנדע לאיזה משקל מיועד המדף וכמה חיזוקים נצטרך לחזק אותו על מנת שיחזיק מעמד במשקל רב.

היתרונות בתליית מדפים מכל סוג הם רבים שכן הם יחסית זולים לקנייה, הם יכולים לשמש כנוי או כפתרון אחסון, יכולים לשמש כמתלה של תמונות כמקום לשים עליו ציוד שאין לו מקום אחר בבית , הם קלים במשקל שלהם ולכן קל להרים אותם או להעבירם ממקום למקום,גם במקרה של מעבר דירה ניתן לפרק אותם ולהרכיבם מחדש.

שלבי תלייה

ישנם שלבים בתלייה והרכבת מדף לקיר שרצוי ללכת לפיהם על מנת שהמדף יהיה יציב ויחזיק מעמד לאורך זמן:

  1. שלב ראשון- בחירת מיקום לתליית המדף
  2. של שני- מאזנים ומיישרים את המדף באמצעות פלס ומסמנים את המיקום להבריג את חורי התלייה.
  3. שלב שלישי- הכנסת דיבלים לחורים שביצענו
  4. מעמידים את המדף לפי המיקום שסימנו וסוגרים את הברגים

כשאר יש בידיכם את המידע הנדרש לתליית מדף תוכלו לבצע זאת בעצמכם אך אם בכל זאת הסתבכתם צרו עמנו קשר.

מומלצים בתחום תיקון דודי חשמל – דוד סנטר