תליית טלוויזיה

תליית טלוויזיה בבית יכולה להיות מלווה בכאבי ראש של קידוחים, לכלוך ואפילו נזק לטלוויזיה. בין אם תרצו לתלות את הטלוויזיה גבוה על הקיר או על זרוע ברקן אנו נספק את השירות הטוב והמהיר ביותר לתליית הטלוויזיה שלכם מבלי לגרום כל נזק לטלוויזיה או לסביבה.

למה חשוב להזמין איש מקצוע?

תלייה לא נכונה של הטלוויזיה עלולה להיות מסוכנת מאוד ולגרום נזק הן לטלוויזיה והן לך ולבני ביתך, במידה והתלייה תהיה רופפת או לא ממוקמת נכון הטלוויזיה בכל רגע נתון יכולה להשתחרר וליפול, מלבד ניפוצה של הטלוויזיה והעפת זכוכיות היא יכולה חלילה ליפול על מישהו. דבר נוסף שמשפיע על תליית הטלוויזיה היא מיקומה, מיקום לא נכון יכול להרוס את חוויות הצפייה של המשתמש, גובה לא נכון יהרוס את התמונה וזווית לא נכונה יכולה אפילו להחשיך חצי מסך. לכן חשוב להזמין איש מקצוע אשר מכיר את העבודה, יכול לעזור לכם בבחירת המיקום של הטלוויזיה, בגובה המומלץ ובזרוע המתאימה.

שלבי התלייה

בחירת מתקן איכותי ועמיד לתליית הטלוויזיה, מתקן שיהיה מותאם למכשיר שקניתם. בחירת מיקום נכון לטלוויזיה בגובה המבוקש, סימון המתקן על הקיר ויישורו על ידי פלס, סימון חורים לקדימה במקומות המיועדים לכך, הכנסת דיבלים ומסמרים נכונים בהתאם לקיר, העלאת המתקן וחיבורו לקיר, שלב אחרון הצמדת הטלוויזיה למתקן ויישורה.

השירותים שלנו:

הסתרת ציוד מולטימדיה באמצעות סט עיניות שליטה.

ניתן להזמין התקנת מסך LCD או פלזמה על קיר בלוקים, גבס או בטון,ההתקנה מתבצעת ע"י איש מקצוע מיומן ומנוסה ובאחריות מלאה,המתקין שם דגש על התקנה אסתטית ומדויקת.

ניתן להזמין התקנה עם או בלי זרוע או מתלה.

ניתן לרכוש כבלים נחוצים לחיבורים תוך כדי קבלת ייעוץ ברגע ההתקנה.

 

בנוסף אנו מספקים שירותים נוספים לבית הכוללים התקנות, תליות, הרכבות רהיטים, החלפות מנעולים וצילינדרים, תיקון דלתות הזזה וארונות, תיקוני קרמיקות, תליית וילונות ועוד והכול בהתאם לרצונו של הלקוח ובתיאום מלא מולו. אנו מתחייבים לספק את הצוות הטוב ביותר, מקצועי, בעל ניסיון, אדיב, קשוב והגון, כל שנותר לכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ חינם.