הרכבת רהיטים

מי מאיתנו לא קנה רהיט חדש והסתבך בהרכבתו? עברתם לדירה חדשה ויצאתם למסע קניות בחנויות רהיטים בהרכבה עצמית אך כשהגעתם הביתה מצאתם עצמכם מול חוברת הוראות לא מובנת ורהיט מפורק שיושב באמצע הסלון, הניסיונות לא עוזרים ולעיתים גם גורמים נזק לרהיט החדש, גם אם מדובר ברהיט יד 2 שלא הצלחתם להרכיב וכבר התייאשתם תוכלו לפנות אלינו . אנו מתמחים בהרכבת רהיטים חדשים או ישנים נעזור לכם להרכיב את הרהיט שלבכם חפץ בו מבלי לגרום נזק לרהיט ומבלי שתסתבכו בהרכבה שלו.

מהם השירותים אותם אנו מציעים ?

אמינות ומקצועיות:

 

אנו מתחייבים לשירות הרכבת רהיטים מהיר, מקצועי, אדיב, אמין והוגן. הצוות שלנו ותיק בתחומו , בעל ניסיון רב ויכולת לתקן כל בעיה. בנוסף לשירותי הרכבת הרהיטים אנו מציעים שירותים נוספים כגון:

תליית מדפים, תליית זרועות ברקן, הרכבת דלתות, תיקון דלתות, החלפת מנעולים לדלתות חיצוניות ופנימיות, תיקון ארונות הזזה, החלפת גלגלים לארונות הזזה, תיקון ארונות מטבח, הוספת מדפים לארונות קיימים, תליית וילונות לבית ולחדרי האמבטיה, תליית טלוויזיות ועוד תיקונים רבים ומגוונים לבית שלכם. כל השירותים המוזכרים נעשים בתיאום מלא עם הלקוח ולפי רצונו, ניתן להזמין מספר שירותים במקביל, כמו שאנשי הצוות שלנו ישמחו לעזור לכם בכל בעיה אחרת המתעוררת, כל שחשוב לנו הוא שהלקוח יצא מרוצה ושבע רצון מהשירות והאיכות.

סידור ארונות ניתן למצוא כאן

אז אם נתקלתם באחת הבעיות המוזכרות או בכל בעיה אחרת אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו ניצור עמכם קשר במהרה.