חילוץ שטח-4על4

החלטתם לצאת לטיול בשטח, להנות מחוויות האקסטרים אך באמצע החוויה שלכם נתקעתם באמצע ללא יכולת הנעת הרכב. סיבות רבות עלולות להוות הגורם לתקלה, יש לקרוא לאיש מקצוע המתעסק בחילוצי שטח ומומחה במיוחד למקרים מסוג זה. אירוע מסוג זה מלבד היותו לא נעים ומעצבן יכול להוות סכנה של ממש כשנתקעים במקום ללא קליטה, ללא יכולת לחזור בחזרה או מעבר למיקום אחר ביחחוד בשעות הערב המאוחרות. אין לבזבז זמן ויש לקרוא במיידית למחלץ שטח שיבוא ויעזור לכם עם הרכב ולהגיע למקום מבטחים.

מחלץ שטח חייב להיות מקצועי, מנוסה, מיומן וישר שכן זהו מקצוע המתעסק עם לקוחות אשר נתקעו ללא יכולת ממשית לפנות את עצמם, וכן בעל מקצוע לא אמין וישר עלול לנצל את המצב הרע שהלקוח נקלע לו ולגבות מחיר גבוה מדי מהנדרש.

מה עלול לגרום לתקלה ? girl

כאשר מתקשרים לאיש מקצוע חייב לבדוק מספר פרמטרים

חילוץ שטח הינה עבודה מורכבת בתנאים לא אידיאלים, לכן המחלץ חייב להיות מקצועי,לאתר את התקלה במהרה, לבצע את העבודה תחת לחץ ןלעיתים בבוץ ובחול, להגיע במהירות ללקוח, לטפל ברכב באופן מקצועי וכמובן להיות אמין והוגן.

"עמי פיקס" הינו מחלץ שטח" מוסמך ומקצועי, עוסק בתחום כבר למעלה מ-15 שנה, השירות בחברה מוענק 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע, התחייבות להגעה מהירה ללקוח, טיפול מהיר ואיכותי לרכב, איתור התקלה תוך זמן קצר וכל זאת במחיר ללא תחרות.

אז במידה ונתקעתם או נתקלתם בבעיה עם הרכב שלכם אל תהססו לעמי תפנו.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא תשלום חייגו או הכנסו לאתר